Evenementen kalender 2018-2019 B.V. De Jol 2018                                                                                           
Woensdag 19   Team B2B DrieBanden 19.00 uur
Donderdag 20   Team C3A Libre 19.00 uur
Vrijdag 21   Team C1A Libre 19.00 uur
Woensdag 26   Voorwedstrijd Libre klein 1e Klas 19.00 uur
Donderdag 27   Voorwedstrijd Libre klein 1e Klas 19.00 uur
Vrijdag 5 Okt Team C3C Libre 19.00 uur
Woensdag 10   Team B2B DrieBanden 19.00 uur
Donderdag 11   Team C3A Libre 19.00 uur
Vrijdag 12   Team C1A Libre 19.00 uur
Zaterdag 13   Kaderteam BCS 12.00 uur
Vrijdag 19   Team C3C Libre 19.00 uur
Vrijdag  19   District Finale 3e klas driebanden groot 18.30 uur
Zaterdag 20   District Finale 3e klas driebanden groot 10.30 uur
Zondag 21   District Finale 3e klas driebanden groot 10.30 uur
Woensdag 24   Team B2B DrieBanden 19.00 uur
Donderdag 25   Team C3A Libre 19.00 uur
Vrijdag 26   Team C1A Libre 19.00 uur
Vrijdag 2 Nov Team C3C Libre 19.00 uur
Zaterdag 3   Kaderteam Horna de Vries Juwelier 12.00 uur
Woensdag 7   Team B2B DrieBanden 19.00 uur
Donderdag 8   Team C3A Libre 19.00 uur
Vrijdag 9   Team C1A Libre 19.00 uur
Zaterdag 10   Nationalle voorronde Kader 38/2 10.00 uur
Zondag 11   Nationalle voorronde Kader 38/2 10.00 uur
Zaterdag 17   Kaderteam Holland Parcel / Musketiers 12.00 uur
Vrijdag 23   Team C1A Libre 19.00 uur
Vrijdag 30   Team C3C Libre 19.00 uur
Woensdag 5 Dec Team B2B DrieBanden 19.00 uur
Donderdag 6   Team C3A Libre 19.00 uur
Vrijdag 7   Team C1A Libre 19.00 uur
Zaterdag 8   Kaderteam Rapiditas 12.00 uur
Vrijdag 14   Team C3C Libre 19.00 uur
Vrijdag 14   Gewestelijk finale hfd klasse drieband klein 18.30 uur
Zaterdag 15   Gewestelijk finale hfd klasse drieband klein 10.00 uur
Zondag 16   Gewestelijk finale hfd klasse drieband klein 10.00 uur
        2019  
Zaterdag 12 Jan Kaderteam Almere '83 12.00 uur
Woensdag 16   Team B2B DrieBanden 19.00 uur
Donderdag 17   Team C3A Libre 19.00 uur
Vrijdag 18   Team C1A Libre 19.00 uur
Zaterdag 19   Kaderteam Targa team  12.00 uur
Vrijdag 25   Team C3C Libre 19.00 uur
Zaterdag 26   Kaderteam BCO de Beste Keus 12.00 uur
Woensdag 30   Team B2B DrieBanden 19.00 uur
Donderdag 31   Team C3A Libre 19.00 uur
Vrijdag 1 Feb Team C1A Libre 19.00 uur
Vrijdag 8   Team C3C Libre 19.00 uur
Zaterdag 16   Kaderteam De Engel A&M Rijschool 12.00 uur
Vrijdag 15   Team C1A Libre 19.00 uur
Vrijdag 22   Team C3C Libre 19.00 uur
Woensdag 27   Team B2B DrieBanden 19.00 uur
Donderdag 28   Team C3A Libre 19.00 uur
Vrijdag 1 Mrt Team C1A Libre 19.00 uur
Vrijdag 8   Team C3C Libre 19.00 uur
Woensdag 13   Team B2B DrieBanden 19.00 uur
Donderdag 14   Team C3A Libre 19.00 uur
Vrijdag 15   Team C1A Libre 19.00 uur
Zaterdag 16   Kaderteam Rappel VOF Meijer Bastiaan 12.00 uur
Vrijdag 22   Team C3C Libre 19.00 uur
Zaterdag 23   Gewestelijk finale libre 4e klas 10.00 uur
Zondag 24   Gewestelijk finale libre 4e klas 10.00 uur
Woensdag 27   Team B2B DrieBanden 19.00 uur
Donderdag 28   Team C3A Libre 19.00 uur
Zaterdag 30   Kaderteam Warme Bakker Ad Ketels 12.00 uur
Vrijdag 5 Apr Team C3C Libre 19.00 uur
Zaterdag 13   Kaderteam Kitseroo Speelautomaten 12.00 uur
Zaterdag 1 juni District Finale 2e klas drieband klein 10.00 uur
Zondag 2   District Finale 2e klas drieband klein 10.00 uur
Vrijdag 11 okt District Finale 3e klas driebanden groot 19.00 uur
Zaterdag 12   District Finale 3e klas driebanden groot 10.00 uur
Zondag 13   District Finale 3e klas driebanden groot 10.00 uur