Agenda: bijgewerkt op 28 juli 2017
dag:


Zaterdag
Zondag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Donderdag
Vrijdag
Woensdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Vrijdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Woensdag
Vrijdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Vrijdag
Vrijdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Vrijdag
Woensdag
Vrijdag
Donderdag
Vrijdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Vrijdag
Vrijdag
2018
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Vrijdag
Vrijdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Vrijdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Vrijdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Donderdag
Woensdag
Vrijdag
Vrijdag
Vrijdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Vrijdag
Vrijdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Vrijdag 
Zaterdag
Zondag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 




 
  datum:


   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
19 Aug
20
30
31
1 Sep
7
8
13
15
16
17
22
27
28
29
30
1 Okt
4
13
18
19
20
27
27
1 Nov
2
3
10
15
17
23
24
29
30
1 Dec
1
2
3
8
15
17 Jan
18
19
26
26
31
1 Feb
2
2
2
3
4
9
14
15
16
22
28
2 Mrt
2
9
14
15
16
23
23
28
29
30
18 Apr
19
20
25 Mei
26
27
12 Okt
13
14
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 



    
    

programma:

 

Stedentoernooi

 
Stedentoernooi  
Team B2B       Jol 1 B.V. Leusden 2
Team C3 C      Jol 3 B '67  7
Team C3 B      Jol 4 Bok  5
Team C3 C      Jol 3 B.V. Bios 4
Kaderteam      Jol Krul Woudsend
Team B2B       Jol 1 Swift '71  1
Team C3 B      Jol 4 B.V. 2 Brothers 3
Districts Finale 3e klas Libre klein
Districts Finale 3e klas Libre klein
Team C1           Jol 2 B.V. Bios 3
Voorwedstrijd 1e klas Libre
Voorwedstrijd 1e klas Libre
Kaderteam       Jol Autoinkoop.nl / ABC'08
Districts Finale Hfd kl. Driebanden klein
Districts Finale Hfd kl. Driebanden klein
Team B2B        Jol 1 B.V. 2 Brothers 1
Team C1           Jol 2 B.B.C. 1
Team B2B        Jol 1 B '67  3
Team C3 C       Jol 3 B.V. Soestdijk 2
Team C3 B       Jol 4 E.B.C.L.  4
Kaderteam       Jol De Kolonie Diamanttechn
Team C1           Jol 2 B.V. Bios 1
Team B2B        Jol 1 Bcs 2002  2
Team C3 C       Jol 3 Leusderkwartier 4
Team C3 B       Jol 4 B.P.'80  2
Team C1           Jol 2 Almere '83 1
Team B2B        Jol 1 Bosgenoegen 2
Team C3 B       Jol 4 De Poedel 5
Team C3 C       Jol 3 Texsaloon 6
Team C1           Jol 2 B.V. Bios 2
Team B2B        Jol 1 Garderen 2
Team C3 C       Jol 3 H.N.L. 1
Kaderteam       Jol De Friese Club Popma Bilj
Team C3 B       Jol 4 De Baggelaar 3
Gewest finale 1e klas Driebanden klein
Gewest finale 1e klas Driebanden klein
Team C1           Jol 2 B.V. '75   5
Kaderteam       Jol DOS Hattem
   
   
Team B2B       Jol 1 B '67  3
Team C3 C      Jol 3 Almere '83  9
Team C3 B      Jol 4 B.V. Dos 3
Kaderteam      Jol B.C. Gorredijk
Team C1          Jol 2      E.B.C.L. 1
Team B2B       Jol 1 Bcs 2002  2
Team C3 C      Jol 3 B.B.C. 4
Kaderteam      Jol Krul Woudsend
Team C3 B      Jol 4 B '67  6
Nk  Voorwedstrijd Driebanden Groot 2e klas
Nk  Voorwedstrijd Driebanden Groot 2e klas
Nk  Voorwedstrijd Driebanden Groot 2e klas
Team C1          Jol 2      Bok 4
Team B2B       Jol 1 B.V. Leusden 2
Team C3 C      Jol 3 Bosgenoegen 3
Team C3 B      Jol 4 B.B.C. 3
Team C3 C      Jol 3 Swift '71  3
Team B2B       Jol 1 Bosgenoegen 2
Kaderteam      Jol Autoinkoop.nl / ABC'08
Team C3 B      Jol 4 Princesse 3
Team C1          Jol 2      B.C. Hoevelaken
Team B2B       Jol 1 Garderen 2
Team C3 C      Jol 3 E.B.C.L. 5
Team C3 B      Jol 4 t Trefpunt 1
Kaderteam      Jol De Kolonie Diamanttechn
Team C1          Jol 2      Almere '83  4
Team B2B       Jol 1   B.V. 2 Brothers 1
Team C3 C      Jol 3 B.C. Hoevelaken 3
Team C3 B      Jol 4 Almere '83  7
Team B2B       Jol 1 Swift '71  1
Team C3 C      Jol 3 Bok  7
Team C3 B      Jol 4 B.V. Zeewolde  1
NK      5  Pins
NK 5  Pins
NK 5  Pins
District Finale 3e klas driebanden groot
District Finale 3e klas driebanden groot
District Finale 3e klas driebanden groot
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
B.V. Leusden 2
B '67  7
Bok  5
B.V. Bios 4
Krul Woudsend
Swift '71  1
B.V. 2 Brothers 3
3e klas Libre klein
3e klas Libre klein
B.V. Bios 3
1e klas Libre
1e klas Libre
Autoinkoop.nl / ABC'08
Hfd kl. Driebanden klein
Hfd kl. Driebanden klein
B.V. 2 Brothers 1
B.B.C. 1
B '67  3
B.V. Soestdijk 2
E.B.C.L.  4
De Kolonie Diamanttechn
B.V. Bios 1
Bcs 2002  2
Leusderkwartier 4
B.P.'80  2
Almere '83 1
Bosgenoegen 2
De Poedel 5
Texsaloon 6
B.V. Bios 2
Garderen 2
H.N.L. 1
De Friese Club Popma Bilj
De Baggelaar 3
1e klas Driebanden klein
1e klas Driebanden klein
B.V. '75   5
DOS Hattem
2018
 
B '67  3
Almere '83  9
B.V. Dos 3
B.C. Gorredijk
E.B.C.L. 1
Bcs 2002  2
B.B.C. 4
Krul Woudsend
B '67  6
Driebanden Groot 2e klas
Driebanden Groot 2e klas
Driebanden Groot 2e klas
Bok 4
B.V. Leusden 2
Bosgenoegen 3
B.B.C. 3
Swift '71  3
Bosgenoegen 2
Autoinkoop.nl / ABC'08
Princesse 3
B.C. Hoevelaken
Garderen 2
E.B.C.L. 5
t Trefpunt 1
De Kolonie Diamanttechn
Almere '83  4
B.V. 2 Brothers 1
B.C. Hoevelaken 3
Almere '83  7
Swift '71  1
Bok  7
B.V. Zeewolde  1
5  Pins
5  Pins
5  Pins
3e klas driebanden groot
3e klas driebanden groot
3e klas driebanden groot