Kalender BV de Jol 2022-2023
   
Woensdag 17 aug de Jol 6 /  De Baggelaar 3 libre 19.00 uur
Vrijdag 19   De Jol 8 /  BV D.O.S. 5 libre 19.00 uur
Zaterdag 20   Stedentoernooi     9.00 uur
Zondag 21   Stedentoernooi     9.00 uur
Woensdag 24   de Jol 3 /  BV'75  7 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 26   de Jol 2 /  BV D.O.S. 8 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 26   de Jol 7 /  BV 2Brothers 6 libre 19.00 uur
Vrijdag 26   de Jol 8 /  BV D.O.S. 16 libre 19.00 uur
Woensdag 31   de Jol 6 /  BC Hoevelaken 3 libre 19.00 uur
Donderdag 1 sep de Jol 5 /  B'67 7 C4 libre 19.00 uur
Vrijdag 2   de Jol 1 /  BOK 2 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 2   de Jol 2 /  B'76 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 2   de Jol 7 /  De Poedel 3 libre 19.00 uur
Donderdag 8   de Jol 5 /  Leusderkwartier 2 C3 libre 19.00 uur
Vrijdag 9   de Jol 4 /  BV Leusden 5 libre 19.00 uur
Woensdag 7   de Jol 3 /  B.B.C. 2 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 9   de Jol 1 /  BV Leusden 2 driebandenklein 19.00 uur
Zaterdag 10   Districtfinale driebandenklein 2e klas 10.00 uur
Zondag 11   Districtfinale driebandenklein 2e klas 10.00 uur
Woensdag 14   de Jol 3 /  Leusderkwartier 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 16   de Jol 2 /  BV Leusden 4 driebandenklein 19.00 uur
Woensdag 20   Voorwedstrijden libre  
Donderdag 21   Voorwedstrijden libre  
Dinsdag 27   Voorwedstrijden driebandengroot  
Vrijdag 30   Voorwedstrijden driebandengroot  
Woensdag 5 okt de Jol 6 /  BV 2Brothers 5 libre 19.00 uur
Donderdag 6   de Jol 5 /  B.I.O.S. 1 C3 libre 19.00 uur
Vrijdag 7   de Jol 1 /  BV'75 4 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 7   de Jol 4 /  BV D.O.S.10 libre 19.00 uur
Woensdag 12   de Jol 3 /  BV Leusden 3 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 14   de Jol 2 /  BV 2 Brothers 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 14   de Jol 7 /  Leusderkwartier 3 libre 19.00 uur
Vrijdag 14   de Jol 8 /  de Baggelaar 4 libre 19.00 uur
Woensdag 19   de Jol 3 /  De Baggelaar 2 driebandenklein 19.00 uur
Donderdag 20   de Jol 5 /  Al;mere '83 8 C3 libre 19.00 uur
Vrijdag 21   de Jol 1 /  BV D.O.S. 5 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 21   de Jol 2 /  BV D.O.S. 7 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 21   de Jol 4 /  BV 2 Brothers 3 libre 19.00 uur
Vrijdag 21   de Jol 7 /  B '67 6 libre 19.00 uur
Woensdag 26   de Jol 6 /  BV D.O.S. 13 libre 19.00 uur
Vrijdag 28   de Jol 8 /  de Jol 7 libre 19.00 uur
Woensdag 2 nov de Jol 3 /  BV D.O.S. 9 driebandenklein 19.00 uur
Donderdag 3   de Jol 5 /  BV 2brothers 7 C3 libre 19.00 uur
Vrijdag 4   de Jol 1 /  BV'75 5 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 4   de Jol 2 /  De Poedel 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 4   de Jol 4 /  BV 2 Brothers 2 libre 19.00 uur
Vrijdag 4   de Jol 7 /  Almere '83 6 libre 19.00 uur
Woensdag 23   de Jol 6 /  BOK 4 libre 19.00 uur
Donderdag 24   de Jol 5 /  BV Leusden 7 C4 libre 19.00 uur
Vrijdag 25   de Jol 1 /  almere '83 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 25   de Jol 4 /  BC Hoevelaken 1 libre 19.00 uur
Zaterdag 26   Gewestelijk finale driebandenklein 3e klas 10.00 uur
Zondag 27   Gewestelijk finale driebandenklein 3e klas 10.00 uur
Woensdag 30   de Jol 3 /  Bosgenoegen 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 2 dec de Jol 8 /  BOK 5 libre 19.00 uur
Woensdag 7   de Jol 6 /  Almere'83 7 libre 19.00 uur
Vrijdag 9   de Jol 2 /  BV '75 6 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 9   de Jol 7 /  BV D.O.S. 15 libre 19.00 uur
Vrijdag 9   de Jol 8 /  Almere '83 6 libre 19.00 uur
Zaterdag 10   Districtfinale Libre 2e klas 10.00 uur
Zondag 11   Districtfinale Libre 2e klas 10.00 uur
        2023  
Woensdag 18 jan de Jol 6 /  BV D.O.S. 19 libre 19.00 uur
Donderdag 19   de Jol 5 /  K.O.T. 3 C4 libre 19.00 uur
Vrijdag 20   de Jol 1 /  almere '83 2 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 20   de Jol 4 /  BOK 3 libre 19.00 uur
Woensdag 25   de Jol 3 /  B'67 2 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 27   de Jol 2 /  BV Leusden 4 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 27   de Jol 7 /  De Baggelaar 4 libre 19.00 uur
Vrijdag 27   de Jol 89 /  BV D.O.S. 14 libre 19.00 uur
Woensdag 1 feb de Jol 6 /  R.A.D.I.O. 3 libre 19.00 uur
Donderdag 2   de Jol 5 /  B'67 8 C4 libre 19.00 uur
Vrijdag 3   de Jol 1 /  BV D.O.S. 4 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 3   de Jol 4 /  Almere '83 5 libre 19.00 uur
Zaterdag 4   Gewestelijkfinale Damesbokaal libre 10.00 uur
Zondag 5   Gewestelijkfinale Damesbokaal libre 10.00 uur
Woensdag 8   de Jol 6 /  B '67 5 libre 19.00 uur
Vrijdag 10   de Jol 8 /  BV 2Brothers 6 libre 19.00 uur
Donderdag 16   de Jol 5 /  De Poedel 4 C4 libre 19.00 uur
Vrijdag 17   de Jol 1 /  O.O.O. 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 17   de Jol 2 /  B'76 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 17   de Jol 4 /  BV '75 8 libre 19.00 uur
Vrijdag 17   de Jol 7 /  de Jol 8 libre 19.00 uur
Vrijdag 24   de Jol 8 /  De Poedel 3 libre 19.00 uur
Woensdag 22   de Jol 6 /  De Baggelaar 3 libre 19.00 uur
Woensdag 1 mrt de Jol 3 /  BV '75 2 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 3   de Jol 2 /  De Poedel 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 3   de Jol 7 /  B '67 4 libre 19.00 uur
Vrijdag 3   de Jol 8 /  BV Leusden 6 libre 19.00 uur
Woensdag 8   de Jol 6 /  BC Hoevelaken 3 libre 19.00 uur
Donderdag 9   de Jol 5 /  B.B.C. 4 C3 libre 19.00 uur
Vrijdag 10   de Jol 1 /  R.A.D.I.O. 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 10   de Jol 2 /  BV '75 6 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 10   de Jol 4 /  BBC 3 libre 19.00 uur
Vrijdag 10   de Jol 7 /  BV D.O.S. 14 libre 19.00 uur
Woensdag 15   de Jol 3 /  B.B.C. 2 driebandenklein 19.00 uur
Donderdag 16   de Jol 5 /  't Trefpunt 1 C3 libre 19.00 uur
Vrijdag 17   de Jol 1 /  KOT 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 17   de Jol 4 /  Almere '83 3 libre 19.00 uur
Zaterdag 18   Gewestelijk finale bandstoten 3e klas 10.00 uur
Zondag 19   Gewestelijk finale bandstoten 3e klas 10.00 uur
Woensdag 22   de Jol 3 /  Leusderkwartier 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 24   de Jol 2 /  BV D.O.S. 8 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 24   de Jol 7 /  BV D.O.S. 16 libre 19.00 uur
Vrijdag 24   de Jol 8 /  B '67 6 libre 19.00 uur
Woensdag 29   de Jol 6 /  BV 2Brothers 5 libre 19.00 uur
Donderdag 30   de Jol 5 /  BV D.O.S. 17 C3 libre 19.00 uur
Vrijdag 31   de Jol 1 /  BV D.O.S. 3 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 31   de Jol 4 /  Almere '83 4 libre 19.00 uur
Woensdag 5 apr de Jol 3 /  BV Leusden 3 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 7   de Jol 2 /  BV 2 Brothers 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 7   de Jol 7 /  BV Leusden 6 libre 19.00 uur
Vrijdag 7   de Jol 8 /  Leusderkwartier 3 libre 19.00 uur
Woensdag 12   de Jol 3 /  De Baggelaar 2 driebandenklein 19.00 uur
Donderdag 13   de Jol 5 /  BV D.O.S. 18 C4 libre 19.00 uur
Vrijdag 14   de Jol 1 /  BV D.O.S. 6 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 14   de Jol 2 /  BV D.O.S. 7 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 14   de Jol 7 /  BOK 5 libre 19.00 uur
Woensdag 19   de Jol 6 /  BV D.O.S. 13 libre 19.00 uur
Vrijdag 21   de Jol 8 /  B '67 4 libre 19.00 uur
Vrijdag 28   de Jol 1 /  De Baggelaar 1 driebandenklein 19.00 uur
Vrijdag 12 mei de Jol 1 /  BOK 1 driebandenklein 19.00 uur